arborest

Ettevõttest

ArborEst OÜ on oma valdkonnas pikaajalise kogemusega Saaremaa ettevõte, kes täidab kõiki rahvusvahelisi ohtutusnõudeid ja standardeid. Parima tehnika ja vilunud töövõtetega seljatame ka kõige keerulisemad väljakutsed. Klassikalist arboristikat ja puuhooldustöid Arborest OÜ selles ettevõtlusetapis enam ei paku, vaid keskendume mehhaniseeritud teenustele – mehhaniseeritud puuraie, puude ümberistutamine, laaduriteenused.

arborest

Kus ArborEst teenuseid pakub?

Teenuseid pakume üle Eesti: Tallinnas ja Harjumaal, Läänemaal, Saaremaal, Hiiumaal, Raplamaal, Järvamaal, Jõgevamaal, Ida-Virumaal, Lääne-Virumaal, Pärnumaal, Viljandimaal, Tartumaal, Valgamaal, Põlvamaal, Võrumaal.

Oleme valmis teenuseid osutama ka väljaspool Eestit.

Heiki Hanso

Heiki Hanso

ArborEst OÜ juhataja

Kuidas töid teostame?

Töös on meil kasutuses multifunktsionaalne teleskooplaadur Manitou MRT2550 Privilege+, mis on võimekas ja ülimalt tõhus tööriist! Selle 360° pöörlev tööorgan võimaldab pideva ümberpositsioneerimise asemel teha tööd kiiresti ja efektiivselt, mis garanteerib parima tulemuse ja hinna. Masin tuleb parimini toime tugeval pinnasel ja on suuteline töötama ka relieefsel maastikul. ArborEst on selle masina kohandanud oma valdkonna selgamurdvamate tööülesannete, nagu ohtlike puude langetamise, tormimurru raie, raadamistööde ja laadimisetööde seljatamiseks. Nüüd pakume lisaks teistele teenustele ka puude ümberistutamist, tänu uuele seadmele Optimal 1400. Samuti saab ette võtta ka kõik laadimis- ja tõstetööd maksimaalse kaaluga 5 tonni ja kuni 25m kõrgusele.

Võtke meiega ühendust

Kui vajad ekspertide hinnangut puu tervise kohta või kui ohtlike puude langetamine on päevakorras, siis võta ühendust ArborEstiga. Vastame esimesel võimalusel!

ArborEst on ka Timberwolf puiduhakkurite maaletooja

Lisaks teenuste pakkumisele on ArborEst Timberwolfi koostööpartner. Toodete täpsem spetsiifika ja valik on leitav Timberwolf Ltd kodulehel

arborest

TW 230HB WOOD CHIPPER – bensiin/diisel

arborest

TW 280PHB WOOD CHIPPER